top
logo

Menu

Wybory

Losowy obraz

Archiwum

Fundusze unijne


Start Aktualności Sylwester w Skawicy

To jest archiwalna wersja serwisu "Wirtualna Zawoja"

Aktualna wersja dostępna na www.zawoja.pl


 

Sylwester w Skawicy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Czwartek, 05 Styczeń 2012 18:28

W sobotę 31.12.2011 roku o godz. 23:00  mieszkańcy Skawicy i Zawoi  oraz  goście spotkali się na Placu Jana Pawła  aby pożegnać odchodzący rok 2011 i powitać nowy 2012.

Uroczystość  rozpoczęła się wspólnym kolędowaniem, ks. Krzysztof Strzelczyk gospodarz parafii pw. Matki Bożej Częstochowskiej złożył życzenia noworoczne wszystkim zebranym i wyraził wielką wdzięczność Bogu za wyniesienie na ołtarze Naszego Rodaka Papieża Jana Pawła II i prosił by w codziennym życiu kierować się słowem i czynem błogosławionego.


Włodarz Gminy Zawoja Tadeusz Chowaniak skierował życzenia do wszystkich mieszkańców gminy i goszczących na jej terenie turystów. Nawiązując w swoim przemówieniu do trudnych czasów  zachęcił aby napawać optymizmem i nadzieją na lepsze jutro. Swoją obecnością zaszczycił nas Senator RP Andrzej Pająk, składając życzenia noworoczne porównał nasze życie do płynącej rzeki., abyśmy przy jej rwącym nurcie  pozostawali  przy brzegu  a nie popadali na jej łatwe fale.


Wśród gości obecna była v-ce Wójt Alina Kuś i radni Gminy Zawoja.

Przy wspólnym odliczaniu ostatnich sekund  starego roku z symboliczną lampką szampana wszyscy wszystkim składali życzenia i podziwiali pokaz sztucznych ogni.
Dodatkową atrakcją  wieczoru  był konkurs  licznie przybyłych przebierańców:
-    Antonio Banderas
-    Maryla Rodowicz
-    Partyzanci
-    Polski Żołnierz
-    Przeraźliwa Zjawa
-    Pielęgniarka, Chińczycy, wśród dzieci motylki i aniołki.

Komisja przyznała wszystkim równorzędne nagrody, ufundowane przez Wójta Gminy Zawoja. Świetlica Środowiskowa dla najmłodszych dzieci przeznaczyła słodkie nagrody.

Po północy Wójt Gminy pełnił funkcję lokomotywy i Wszystkich zachęcił do wspólnej zabawy trwającej do 2:00.

Składamy podziękowanie corocznemu fundatorowi szampana i grzańca zbójnickiego dr Henrykowi Świętek, Wójtowi Gminy i Wszystkim, którzy przyczynili się do przeprowadzenia imprezy.

Organizatorzy  składają Wszystkim mieszkańcom gminy najlepsze z serca płynące życzenia noworoczne:  Samych wspaniałych chwil, spotkań w gronie życzliwych ludzi, nienagannego zdrowia, satysfakcji zawodowej i chwili dystansu do zabieganego świata.

/RS/

 

 
 

 

Zmieniony: Czwartek, 05 Styczeń 2012 18:34
 

Pod Diablakiem

WIOSNA 2012

Video z Zawoi

 
 Zobacz więcej filmów na:
Zawoja.TV

bottom
top

Wiadomości Urzędu Gminy

Ostanio modyfikowane

Najnowsze wiadomości

Podgląd forum


bottom

© 2009 Wirtualna Zawoja - BCK w Zawoi - Design & Hosting: pmArt.pl