top
logo

Menu

Wybory

Losowy obraz

Archiwum

Fundusze unijne


Start Aktualności Spotkanie opłatkowe emerytów i rencistów

To jest archiwalna wersja serwisu "Wirtualna Zawoja"

Aktualna wersja dostępna na www.zawoja.pl


 

Spotkanie opłatkowe emerytów i rencistów PDF Drukuj Email
Wpisany przez GCKPiT   
Piątek, 06 Styczeń 2012 11:19
Jak co roku, w okresie Świąt Bożego Narodzenia spotykają się emeryci i renciści z gminy Zawoja, aby podzielić się opłatkiem i złożyć sobie życzenia. Spotkanie opłatkowe odbyło się 4 stycznia w DW „Diablak” a zostało poprzedzone mszą św., która została odprawiona w kościele parafialnym pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Zawoi Górnej.

Przy wspólnym stole, razem z emerytami i rencistami zasiedli: wójt gminy Zawoja Tadeusz Chowaniak, przewodniczący rady gminy Krzysztof Chowaniak, senator RP Andrzej Pająk, zastępca wójta Alina Kuś, kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zawoi Zofia Dyrcz, proboszcz parafii w Zawoi Górnej Bogusław Targosz, kierownictwo GCKPiT w Zawoi Anna Mazur i Piotr Jezutek. Wszyscy uczestnicy spotkania spędzili czas w bardzo miłej atmosferze, przy wspólnie śpiewanych kolędach. Dla biesiadników zagrała kapela zespołu „Juzyna” oraz uczniowie Szkoły Podstawowej w Zawoi Wilcznej, którzy przedstawili Jasełka. Wszystkim emerytom, rencistom i inwalidom, również tym nie zrzeszonym, życzymy dużo zdrowia, wiele radości w życiu oraz samych szczęśliwych dni.

Spotkanie tradycyjnie przygotowało Stowarzyszenie Emerytów, Rencistów i Inwalidów z Zawoi przy współudziale licznych sponsorów.

 
 
 

 

 

Pod Diablakiem

WIOSNA 2012

Video z Zawoi

 
 Zobacz więcej filmów na:
Zawoja.TV

bottom
top

Wiadomości Urzędu Gminy

Ostanio modyfikowane

Najnowsze wiadomości

Podgląd forum


bottom

© 2009 Wirtualna Zawoja - BCK w Zawoi - Design & Hosting: pmArt.pl