Start Aktualności Wystartowała zawojska strażacka „liga” futsalu

To jest archiwalna wersja serwisu "Wirtualna Zawoja"

Wystartowała zawojska strażacka „liga” futsalu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator
Wtorek, 27 Marzec 2012 05:57

W sobotę (24.03.2012) rozegrana została druga runda meczów w Turnieju o Puchar Wójta Gminy Zawoja. W pierwszym meczu naprzeciw siebie stanęły drużyny OSP Zawoja Wełcza  i OSP Zawoja Przysłop. Po zaciętej i wyrównanej walce stratę udało odrobić się „piątce” z Wełczy i ostatecznie wygrała o jedną bramkę z rywalami z Przysłopia 11:10.

W drugim meczu zmierzyły się zespoły OSP Zawoja Centrum i Zawoi Górnej. Pierwsza połowa skończyła się jednobramkową przewagą strażaków z Centrum (4:3) natomiast po gwizdku rozpoczynającym drugą połowę obrona Zawoi Górnej została zupełnie rozbita i w kolejnych minutach pozwoliła na wbicie 11 goli. Ostatecznie mecz zakończył się pewną wygraną Zawoi Centrum 15:8.

Tydzień wcześniej (17.03.2012) rywalizowały ze sobą zespoły OSP Skawica Centrum – OSP Skawica Sucha Góra, oraz OSP Zawoja Górna – OSP Zawoja Dolna.

Kolejne mecze rozgrywane będą w każdą sobotę do końca kwietnia w godzinach 18:00 – 20:00 na hali Widowiskowo Sportowej w Zawoi Centrum. Drużyna, która zwycięży w całym turnieju oprócz pucharu otrzyma także nagrodę w wysokości 10.000 zł (na działalność OSP). Drugie miejsce premiowane będzie czekiem na kwotę 3.000 zł, natomiast trzecie - 2.000 zł.

Rozgrywki są otwarte dla publiczności – ZAPRASZAMY!!

Zmieniony: Wtorek, 27 Marzec 2012 06:00