top
logo

Menu

Wybory

Losowy obraz

Archiwum

Fundusze unijne


Start Aktualności Puchar Wójta i czek na 10.000 zł dla druhów ze Skawicy

To jest archiwalna wersja serwisu "Wirtualna Zawoja"

Aktualna wersja dostępna na www.zawoja.pl


 

Puchar Wójta i czek na 10.000 zł dla druhów ze Skawicy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Poniedziałek, 30 Kwiecień 2012 22:50

W sobotę (28.04.2012r.) rozegrano finałowy mecz w strażackiej lidze futsalu o Puchar Wójta Gminy Zawoja. W rywalizacji stanęło 7 drużyn wystawionych przez wszystkie jednostki OSP z naszej Gminy.


Rozgrywki, które trwały od początku marca  wyłoniły finalistów. O pierwsze miejsce pojedynek stoczyły „piątki” z OSP Skawica Centrum oraz OSP Zawoja Centrum. W „małym finale” -  meczu o 3 miejsce naprzeciw siebie stanęli strażacy z Zawoi Wełczy i Zawoi Górnej.

W pierwszym z meczów, rozegranym o godzinie 18:00 lepszą okazała się drużyna z Zawoi Górnej zdobywając dla swojej jednostki zaszczytne 3 miejsce oraz czek na 2.000 zł.

W meczu finałowym zdecydowanie lepszą i bardziej zgraną okazała się drużyna ze Skawicy, która od samego początku meczu pewnie kroczyła po zwycięstwo. Mimo ogromnej determinacji i poświęceniu strażacy  z Zawoi Centrum nie zdołali powstrzymać naporu rywali.

Ostatecznie OSP Zawoja Centrum zajęła 2 miejsce i nagrodę w wysokości 3.000 zł.  Tryumfatorzy turnieju, oprócz najwyższego miejsca na podium wywalczyli aż 10.000 zł dla swojej jednostki.

Wręczenie pucharów oraz nagród odbędzie się podczas obchodów Gminnego Dnia Strażaka 12.05.2012 na stadionie w Zawoi Centrum.

Organizatorzy już dzisiaj zapowiadają wznowienie rozgrywek w następnym sezonie.


Zmieniony: Poniedziałek, 30 Kwiecień 2012 22:57
 

Pod Diablakiem

WIOSNA 2012

Video z Zawoi

 
 Zobacz więcej filmów na:
Zawoja.TV

bottom
top

Wiadomości Urzędu Gminy

Ostanio modyfikowane

Najnowsze wiadomości

Podgląd forum


bottom

© 2009 Wirtualna Zawoja - BCK w Zawoi - Design & Hosting: pmArt.pl